Dubaj last minute levně

Sledujte z pláže mrakodrapy

Last minute Dubaj aneb vyražte brzo za teplem a neplaťte za to moc peněz! Aktuální největší nabídka last minute je zde.

Výhody pobytů last minute Dubaj

Pobyty často za cenu blížící se samotné letence (letenky na poslední chvíli jsou často drahé). Nemusíte plánovat, nic řešit, nakoupíte a do pár dní letíte. Vše je zajištěno ze strany cestovní kanceláře. Last minute pobyty jsou oblíbené nejen díky ceně, která je samozřejmě tím hlavním. Často nemůžete plánovat dovolenou na měsíce dopředu a když už máte volno, chcete někam vyrazit.

Kolik stojí last minute dovolená v Dubaji?

Pobyty last minute Dubaj začínají občas i pod 10 tisíc. Zcela narovinu chcete li pěkný pobyt, počítejte s cenou okolo 15-20 tisíc. V ceně je týden ubytování v hotelu (3 a 4 hvězdičky), snídaně či polopenze, občas i all inclusive, letenky a občas i transfer z letiště a služby delegáta.

Naopak v ceně nejsou výlety a pojištění (do Dubaje si vždy sjednejte pojištění).

Na co si dát pozor u last minute Dubaj a co naopak nemusíte řešit?

V Dubaji je základem lokalita hotelu. Můžete se podívat na čtvrtě v Dubaji, některé hotely jsou v místech, že toho moc neužijete a všude je to poměrně daleko. Ať už k moři či za zábavou a atrakcemi.

Také bych popřemýšlel o all inclusive pokud chcete alkohol. Alkohol v Dubaji lze pořídit jen v hotelech a je velmi drahý. Pokud si bez nějakých drinků nedokážete dovolenou představit, rozhodně volte all inclusive.

Výhodou hotelu může být bezplatný shuttle bus. Pár hotelů to nabízí, ale nebral bych to jako rozhodující. Dubaj má metro + levné taxi.

Koupil jsem si last minute do Dubaje, co by jste dále doporučili?

Pokud již last minute pobyt máte, doporučím alespoň projít základní informace na tomto webu. Tedy základní informace Dubaj, podívejte se na náš top 10 Dubaj a projděte si web alespoň v rychlosti. Najdete zde popsané nějaké výlety, jako výlet z Dubaje do Abu Dhabi, možnosti dopravy, atrakce, co vidět v Dubaji atd.

V jakém období má smysl řešit last minute Dubaj?

Pokud nechcete zažít horka přes 40 stupňů a písek který opravdu pálí, doporučím volit období řekněme od konce října do dubna. S tím že naopak leden a únor jsou chladnější. Teploty kolem 24 stupňů, voda kolem 22 stupňů, více najdete na stránce počasí Dubaj.

Mám se něčeho obávat při dovolené v Dubaji?

Vůbec se neobávejte last minute pobytů v Dubaji, Dubaj je jednak poměrně blízko (6 hodin letu), ale je to čisté a bezpečné místo! Užijte si pláží, atrakcí a možností, které tato famózní metropole nabízí!

Největší nabídku last minute najdete zde!

Dubaj last minute 4 dny

Velmi častá je nabídka last minute zájezdů do Dubaje na 4 dny, což se může hodit pokud pracujete. Pobyt na 4 dny v Dubaji stačí jako dobrá poznávačka. Poznáte top místa, vyzkoušíte nová jídla a vše co Dubaj nabízí. Na 4 dny je dobré se připravit, aby jste viděli maximum možného. Dovedu si představit v rámci 4 dní v Dubaji dát i 1 den v Abu Dhabi.

U takto krátkých pobytů se může hodit i Turbopass – neřešíte vstupy a ušetříte, zároveň vaše dny budou plné atrakcí a poznání.

Last minute Dubaj all inclusive

Jak jsem výše zmínil, all inclusive je v Dubaji více smysluplnější než v mnoha jiných desinacích. Tím hlavním důvodem je alkohol. Alkohol v Dubaji si můžete dopřát jen a pouze v hotelech. A navíc je pěkně drahý, ono třeba pivo za 150 – 250 Kč není žádná sranda.

Zároveň je třeba počítat s tím, že pěkné restaurace v Dubaji též nejsou zrovna levné. Proto pobyt all inclusive může být pro mnoho z vás dobrá volba.

Líbil se vám článek?

2 komentáře

  1. Pingback: Kapverdy last minute | Kapverdy

  2. Pingback: Dovolená Dubaj - na kolik vyjde optimální dovolená? - Dubaj informace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *