Počasí Dubaj únor

počasí Dubaj celoročně

Únor je z hlediska počasí v Dubaji velmi rizikovým měsícem. Jednak jsou častější bouřky a také vyšší větrnost (v kombinaci s pískem je to nepříjemné). Můžete zažít krásný týden, ale riziko je vyšší.

Teplota a počasí v únor v Dubaji

Únor nabízí průměrnou teplotu 24 stupňů v počátku měsíce a 27 stupňů koncem měsíce. Večery jsou však chladnější a pokud máte den kdy je 21, 22 stupňů, ještě třeba fouká, není to optimální ani na koupání v bazénu.

Únor je nejdeštivějším měsícem v roce, což však znamená průměrně 4 deštivé dny a 36mm srážek. Slunečných hodin je v únoru v Dubaji 8, ke konci měsíce ale kolem 11 hodin. Pokud tedy plánujete vyrazit v únoru do Dubaje, doporučil bych volit např. poslední týden.

Teplota moře Dubaj únor

Moře má průměrnou teplotu kolem 21-22 stupňů, pokud přihlédneme k chladnějšímu počasí, na koupání to příliš není pro většinu lidí.

Podívejte se na počasí v Dubaji ve všech měsících v roce. Pokud váháte s výběrem dovolené a řešíte počasí, můžete se podívat na další destinace jako Kapverdy nebo třeba exotický Madagaskar nebo Thajsko.

Líbil se vám článek?

1 komentář

  1. Pingback: Počasí v Dubaji - Dubaj informace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *