La Mer Dubaj – víc než jen pláž

La Mer v Dubaji, to je pláž se spoustou možností, pokud vás nebaví jen ležet na lehátku, ale chcete být den u vody, La Mer je skvělá volba.

2,5km dlouhá pláž mezi umělými ostrovy Pearl Jumeirah a Jumeirah Bay, najdete zde více než 100 obchodů, restaurací, kaváren a aktivit. Děti se mohou bavit na obří nafukovací trampolíně Hawa Hawa (japonský styl trampolíny), oblíbená je také obrovská houpací síť nad vodou, nechybí hřiště a prolézačky pro nejmenší.

Okolí je pěkné, takové modernější a pestré, barevné kabinky, fontánky, pěkně designované obchůdky, je zde několik sportovišť, skate park, nechybí ani vodní aktivity, od půjčení lodiček a šlapadel až po nejrůznější vodní atrakce jako jízda na banánu, donutu, vznášedlu atp. Můžete zde zůstat až do samotného večera, kdy to má své kouzlo, pěkné bary, spousta světýlek.

Pláž je veřejná a nechybí klasické zázemí jako toalety, kabiny na převlečení, ochranka a wi-fi, ta mi zde fungovala lépe než na Jumeirah beach

Plážový servis možný, lehátko s ručníkem 180 AED, není to nejlevnější, na druhou stranu pokud chcete být celý den u moře, stojí to za to a nemusíte ani nosit vlastní ručníky a nic řešit.

Staví se zde aqua park a mají zde být další aktivity jako kino, nějaké hotely, pokud mám říct můj názor, stojí za to si zažít Jumeirah beach, už jen kvůli mrakodrapům za vámi, večerní maríně, ale jinak raději jsem měl Kait Beach a pláže kolem Burj al Arab, kde bylo méně lidí. A La Mer pláž mi přijde osobně ještě o kousíček lepší 🙂

Můžete se podívat také na další pláže v Dubaji.

Jinak pokud chcete ušetřit, dá se sem dojít i z různých míst pěšky, každopádně spíš doporučím od stanic metra Emirates Towers, World Trade Centre, Financial Centre nebo Al Jafiliya popoject Taxi, je to kousek.

Líbil se vám článek?
Keep Scrolling

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *