Pěkné hotely v Dubaji za dobrou cenu

Nedávno jsme popsali několik luxusních hotelů v Dubaji, které vynikají servisem, restauracemi, wellness a dalšími službami. Dnes se zaměříme na pěkné hotely v Dubaji, které nabízí dobré zázemí, jsou na dobrém místě a jsou cenově dostupné. Nejsou to low cost hotely, většinou jde o kvalitní ale cenově dostupné 4 hvězdičkové hotely.

Atana Hotel

Atana hotel v Dubaji je pro mě tip na velmi dobrý 4 zdičkový hotel s vynikajícím poměrem cena/kvalita. Hotel nabízí bezplatný shuttle bus do Mall of Emirates, Jumeirah Beach, DIC Metro Station a na několik dalších míst!

Samozřejmostí je wifi, dobré snídaně, restaurace, bazén a fitness.

Hotel je poblíž metra, tedy nemusíte využívat jen bezplatný shuttle bus. Hotel se nachází ve čtvrti Al Barsha. Skvělý personál, pěkné pokoje, tento hotel mohu maximálně doporučit.

Atana hotel Dubai
Atana hotel Dubai

TRYP by Wyndham Dubai

Pěkný 4 hvězdičkový hotel, kousek od metra, bezplatný shuttle bus na pláž a Mall of the Emirates.

Bazén, wifi internet, fitness, pěkné pokoje, některé i s krásným výhledem. Jako výhodu bych zmínil bezplatné ručníky k bazénu ale také k moři, nemusíte tedy nic moc řešit. Každý den se můžete nechat odvézt na Kait Beach, což je velmi pěkná pláž v Dubaji.

Dobré snídaně a komfortní pokoje v kombinaci s dobrým servisem a bezplatným shuttle busem, to je důvod proč tento hotel mohu doporučit.

TRYP by Wyndham Dubai

Rose Park Hotel Al Barsha

Jeden z nejlevnějších stále velmi dobrých hotelů, který je hned u metra. Dobré snídaně. bazén, komfortní pokoje s velkými postelemi. Hotel disponuje nejen venkovním bazénem, ale také vnitřní saunou.

Jde o levnější, ale pěkný 4 hvězdičkový hotel v Dubaji v absolutní blízkosti metra. Wifi a snídaně samozřejmostí.

Rose Park Hotel Al Barsha

Rose Rayhaan by Rotana – Dubai

4 hvězdičkový hotel na Sheikh Zayed Road jen malý kousek od metra. Parádní bazén, dobré snídaně, krásný výhled!

Pokud chcete být ubytovaní na skvělém místě, tento hotel pro vás může být dobrou volbou. Perfektní personál, čisté a komfortní pokoje.

Samozřejmostí wifi internet, bazén, fitness a restaurace.

Rose Rayhaan by Rotana - Dubai
Rose Rayhaan by Rotana – Dubai

Gevora Hotel

356 metrů vysoký hotel, jde o nejvyšší hotel na světě, krásný bazén na střešních prostorech odkud uvidíte i na Burj Khalifa, výhled za to opravdu stojí!

Dobré snídaně, fitness, spa, internet a komfortní pokoje (některé mají menší koupelnu).

Pokud plánujete Dubaj třeba jen na 2 dny, tento hotel díky svému výhledu a dobré poloze mohu doporučit. Metro je blízko a jen 1 zastávka k Burj Khalifa, Dubai Mall.

Gevora Hotel Dubaj
Gevora Hotel Dubaj

Al Seef Hotel by Jumeirah

Hotel přibližně 600 metrů od metra, nachází se v městské části Burj Dubai, standardní věci jako wifi internet, restaurace, snídaně jsou samozřejmostí. Tento hotel mohu doporučit pokud nejste milovníky moderních hotelů. Hotel je sice moderní, ale v duchu staré Dubaje. Krásný styl, nádech arabské kultury a historie, ale zároveň velmi komfortní postele a špičková čistota a servis.

Al Seef - tak trochu jiný styl ubytování v Dubaji
Al Seef – tak trochu jiný styl ubytování v Dubaji
Líbil se vám článek?

2 komentáře

  1. Pingback: Dubaj čtvrtě - jak se orientovat v Dubaji - Dubaj informace

  2. Martin Reagovat

    Byli jsme v Dubaji v hotelu Atana a naprostá spokojenost za ty peníze! Bazének přijde vhod pokud celý den chodíte, shuttle bus je parádní věc, pokoje moderní, komfortní, personál hotelu naprosto přátelský, mohu maximálně doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *