Dubaj Global Village – celý svět na jednom místě

Dubai Global Village

Rok co rok je v Dubaji možné navštívit Global Village. Největší sezóní pouť na Středním východě. Akce se koná každý rok od listopadu do dubna. Účastní se více než 70 zemí z 5 kontinentů. K dispozici je 36 pavilonů.

Můžete ochutnat jídlo z celého světa a zažít unikátní show. Vidět pavilony vyrobené po vzoru daných zemí. Spousta pouťových atrakcí, stánků a bohatý program, to je Global Village Dubaj.

Indický pavilo, Americký pavilon, Čínský pavilon a mnohem víc. Můžete tu pořídit výrobky z celého světa. Pouťové atrakce obřích rozměrů. Ohňostroje, světelné show, koncerty, nejrůznější druhy představení.

Vstupenka stojí 15 AED a ještě je to zároveň los na který lze vyhrát. Atrakce samozřejmě nejsou v ceně. Některé dny je ale možnost mít za výhodnější cenu (kolem 120 AED) denní neomezený ticket na atrakce. Doporučím v případě zájmu navštívit oficiální web globalvillage.ae kde samozřejmě najdete akce, koncerty atd.

Adresa a jak se sem dostat

Global Village is located at Exit 37, Sheikh Mohammed Bin Zayed Road and Emirates Road, Dubai, U.A.E.

Cesta autobusem:

  • autobus 102 ze stanice Rashidiya metro  
  • autobus 103 od Ittihad Station – zastávky též Baniyas Street, Al Rebat Street a Al Hamar.
  • autobus 104 ze stanice Al Ghubaiba Station zastávky též Sheikh Rashid Street, Al Jafiliya Metro Station, 2nd Za’Abeel Street a Dubai-AlAin Street.
  • autobus 106 ze zastávky Mall of the Emirates (od metra)

Areál je poměrně blízko od Miracle Garden.

Dubai Global Village
Dubai Global Village
Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *