Dubaj Global Village – celý svět na jednom místě

Dubai Global Village

Rok co rok je v Dubaji možné navštívit Global Village. Největší sezóní pouť na Středním východě. Akce se koná každý rok od listopadu do dubna. Účastní se více než 70 zemí z 5 kontinentů. K dispozici je 36 pavilonů.

Můžete ochutnat jídlo z celého světa a zažít unikátní show. Vidět pavilony vyrobené po vzoru daných zemí. Spousta pouťových atrakcí, stánků a bohatý program, to je Global Village Dubaj.

Indický pavilo, Americký pavilon, Čínský pavilon a mnohem víc. Můžete tu pořídit výrobky z celého světa. Pouťové atrakce obřích rozměrů. Ohňostroje, světelné show, koncerty, nejrůznější druhy představení.

Vstupenka stojí 15 AED a ještě je to zároveň los na který lze vyhrát. Atrakce samozřejmě nejsou v ceně. Některé dny je ale možnost mít za výhodnější cenu (kolem 120 AED) denní neomezený ticket na atrakce. Doporučím v případě zájmu navštívit oficiální web globalvillage.ae kde samozřejmě najdete akce, koncerty atd.

Adresa a jak se sem dostat

Global Village is located at Exit 37, Sheikh Mohammed Bin Zayed Road and Emirates Road, Dubai, U.A.E.

Cesta autobusem:

  • autobus 102 ze stanice Rashidiya metro  
  • autobus 103 od Ittihad Station – zastávky též Baniyas Street, Al Rebat Street a Al Hamar.
  • autobus 104 ze stanice Al Ghubaiba Station zastávky též Sheikh Rashid Street, Al Jafiliya Metro Station, 2nd Za’Abeel Street a Dubai-AlAin Street.
  • autobus 106 ze zastávky Mall of the Emirates (od metra)

Areál je poměrně blízko od Miracle Garden.

Dubai Global Village
Dubai Global Village
Dubaj Global Village – celý svět na jednom místě
5 (100%) 2 vote[s]
Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *