Emerald Palace Kempinski Dubai a zlaté stropy

Emerald Palace Kempinski Dubai

Emerald Palace Kempinski je nově otevřený luxusní hotel v Dubaji, pyšnit se může stropy z 24 karátového zlata a samozřejmě kompletním luxusem pro ubytované.

Zlaté stropy, interiér inspirovaný evropskými paláci a luxusní lustry jako například lustr od firmy Swarowski složený ze 40 000 křišťálů.

Luxusní pokoje s balkonem a výhledem na záliv, vily se střešními bazény, nonstop otevřená wellness zóna, privátní kino a golfové hřiště, to je jen část zázemí pro hotelové hosty.

Tento luxusní hotel patří jak již název napovídá do luxusního řetězce hotelů Kempinski. 391 luxusních pokojů a vil, 8 restaurací a barů a Spa. K tomu ideální poloha na Palm Jumeirah s vlastní privátní pláží.

A ceny? Není to nejhorší!

Nejdražší apartmá vyjde na přibližně 160 tisíc korun za noc, to je samozřejmě hodně. Nejlevnější pokoj vychází kolem 11 tisíc za 2 lůžkový pokoj s výhledem na záliv. Snídaně poté stojí kolem 900 Kč na osobu. Tedy řekněme že 5 nocí pro 2 se snídaní vyjde přibližně na 65 tisíc korun (v té nejlevnější variantě).

Je možné navštívit hotel jen tak? Třeba na jídlo?

Ano, možné to je. Na stránkách hotelu jsou občas i akce, Spa je zde drahé, například promo balíček na den (Spa + jídlo) bylo v nabídce kolem 12 tisíc korun, ale můžete navštívit zdejší bary a restaurace.

Některé restaurace nabízí např. obědové menu nebo večerní menu, kdy si můžete dát jídlo s nápoji či alkoholem, ceny začínají lehce pod 400 AED. Klasické jídlo je možné si dát například v restauraci All’Onda od 70 AED.

Líbil se vám článek?
Keep Scrolling

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *