Obchodní centra v Dubaji – kde to za to stojí

Mall Emirates Dubaj
Obchodní centra v Dubaji stojí za to vidět! Není to jen o nákupech, ale zábavě a možnostech.

Dubai Mall největší obchodní centrum světa

Dubai Mall je největší obchodní centrum na světe. Mořská akvária, kluziště, přes 200 restaurací a občerstvení. Pokud máte problém si vybrat v obchodě zboží, tak více než 1200 obchodů by vám snad mohlo stačit.
Více o Dubai Mall a okolí píši zde.

Mall of the Emirates Dubaj – obchoďák se sjezdovkou

Mall of the Emirates – takové menší nákupní centrum. Přes 100 míst k občerstvení, přes 600 obchodů 🙂 Je zde ale veliká zajímavost – krytá sjezdovka, můžete lyžovat v nákupním centru, sedačková lanovka, dostanete zimní oblečení, vše se dá půjčit a můžete jít na věc, jen jsem slyšel že rukavice nepůjčují a musíte si je koupit, proto pokud by jste sem chtěli, buď si rukavice přivezte, nebo si je kupte někde levně.

Máte i možnost si zakoupit balíček, ve kterém je několik atrakcí vč. jídla. Pořídit můžete i sezonní skipass a další. Více informací najdete zde: https://booking.skidxb.com/ – zde najdete balíčky, možnost rezervovat tickety apod.

Jinak v Mall of the Emirates je i trenažér Boeingu, ledové kluziště a spousta krásné dekorace a plno možností. Určitě doporučuji k návštěvě.

Další zajímavá nákupní centra v Dubaji

Ibn Battuta Mall – krásné obchodní centrum udělané dle několika zemí, je hned u metra (stanice se jmenuje stejně). To je obchodní centrum které si moc rádi projdete.

Čína, Indie, Persie, Egypt, Tunis a Andalusie – najdete tu čtvrti udělané v duchu těchto míst. V Čínské čtvrti doporučím jít jakoby k autům, musíte vyjít ven a budete rázem v místě kde jsou restaurace, voda a díky tomu vlhký vzduch, krásné místo třeba na večeři.

Deira City Centre – dle mého obchodní centrum kde se dá plno věcí koupit levněji, je v Deiře, zastávka metra se jmenuje stejně, pokud tedy budete např. u Gold souku, můžete sem popoject, nebo klidně využít taxi, je to blízko. Nečeká vás zde nic zázračného, jen mi to přijde levnější nákupní centrum (stále poměrně veliké), je zde Carrefour dobře zásobovaný, navíc je to odsud opravdu kousíček na letiště, tedy zde můžete být např. před odletem a nakoupit si.

Ostatní – Dubaj nabízí spoustu obchodních centervypsal jsem ty dle mého nejzajímavější, pokud máte zajímavý tip, podělte se v komentářích.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *