Luxusní hotely Dubaj

Top luxusní hotel Dubaj - Burj al Arab

Nejlepší luxusní hotely v Dubaji

V Dubaji můžete zažít opravdový luxus, ať už restaurace, ubytování, nakupování nebo zábava, vše může být i v tom nejvyšším stylu. Luxusních hotelů v Dubaji je mnoho, dnes vám několik top hotelů v Dubaji krátce představím.

Luxusní pětihvězdičkové hotely v Dubaji mají většinou soukromou pláž, služby wellness, špičkové restaurace s autentickou kuchyní, nádherné bary s krásnou noční atmosférou a výhledem. K tomu vždy budete ve velmi rozměrném a luxusně zařízeném pokoji, některé hotely vám automaticky poskytnou i vašeho komorníka, personál vás zdraví jménem, dostává se vám nadstandardních služeb po celou dobu.

Část luxusních hotelů nabízí i nejrůznější vily, což ocení ti, kteří touží po ještě více soukromí. Do některých zmíněných hotelů se můžete vydat do barů a restaurací, osobně doporučím rooftop bary v Dubaji a zde si můžete přečíst něco o top restauracích v Dubaji.

Burj Al Arab

Burj Al Arab je nejluxusnější hotel v Dubaji už jen pojmem, tento luxusní hotel byl otevřen v roce 1999, jde o jedno z nejvíce navštěvovaných míst, které si turisti z celého světa fotí.

Hotel nabízí opravdový luxus – vaše apartmá bude přístupné pouze vám, nikdo jiný se na vaše patro nedostanete, získáte většinou 2 patrové luxusní apartmá, kdy vše je v mramoru a ve zlatě. Budete mít svého komorníka, check-in probíhá na avšem pokoji.

Snídaně jsou zážitkem, vše čerstvé, na špičkové úrovni. Personál vás samotné nenechá téměř nic udělat, neustále k dispozici, zdraví vás jménem. Burj Al Arab má k dispozici hned několik velmi luxusních restaurací.

Top luxusní hotel Dubaj - Burj al Arab
Top luxusní hotel Dubaj – Burj al Arab

One&Only The Palm Dubai

Hotel One&Only The Palm Dubai nabízí luxusní ubytování u pláže. Krásný výhled, soukromá pláž, restaurace oceněná hvězdou Michelin. Na výběr máte z prostorných pokojů, apartmá a soukromých vil na pláži. Opravdu nádherný je zde bazén.

One&Only The Palm Dubai
One&Only The Palm Dubai

Jumeirah Beach Hotel

Luxusní 5 hvězdičkový hotel nedaleko slavného Burj al Arab. Vedle hotelu je aquapark a hotel je tak ideálním pro rodiny s dětmi. Najdete zde vynikající jídlo, krásný výhled na Burj a Arab, komfortní pokoje. Hotel má svou pláž s lehátkami. Jedná se o starší, ale velmi komfortní hotel.

Jumeirah beach hotel
Jumeirah beach hotel

Raffles Dubai

Luxusní hotel Raffles Dubai je inspirovaný egyptskými pyramidami. V hotelu najdete pěkné wellness, bazén, restaurace. Skvěle zaškolený personál který vás oslovuje jménem, krásné a velké pokoje vyzdobené ručně vyrobenými doplňky.

Raffles Dubai
Raffles Dubai

Armani Hotel Dubai

Ubytovat se v luxusním hotelu na největší budově světa může být pro mnoho lidí lákavé. Armani Hotel Dubai se nachází ve slavném Burj Khalifa. Skvělé restaurace s výhledem na tančící fontány, luxusní zázemí, skvělý servis. Hotel designoval Giorgio Armani, najdete zde vše co potřebujete. Navíc jste hned u Dubai Mall – největšího obchodního centra světa. Hotel disponuje nejen parádními restauracemi, ale také skvělým SPA.

Armani hotel - pohled z restaurační terasy
Armani hotel – pohled z restaurační terasy

Atlantis The Palm

Uměle vybudovaný palmový ostrov a na vrcholu palmy se nachází luxusní hotel Atlantis The Palm. V tomto hotelu najdeme menší nákupní zónu s luxusními obchody, rozsáhlá mořská akvária, nádherné pláže a aquapark. 5 hvězdičkový hotel nabízí skvělé zázemí i pro rodiny s dětmi. Nádherný výhled na Arabský záliv, prostorné a pěkně zařízené pokoje a apartmá – některé s krásnou terasou s parádním výhledem. Hotel disponuje wellness centrem ShuiQi, klubem pro “mladé” kde lze tancovat a hrát nejmodernější videohry. Je zde opravdu hodně možností, především spousta skvělých restaurací, můžete ochutnat jídlo z různých autentických restaurací.

The Palm - hotel Atlantis
The Palm – hotel Atlantis

Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach

Luxusní hotel v Dubaji Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach disponuje tenisovými kurty, běžeckou dráhou kolem moře, venkovním i vnitřním krytým bazénem a bohatým wellness vybavením. Nejvýše položený lounge Mercury nabízí krásný výhled nejen na Burj Khalifa.

Velmi luxusně zařízené pokoje a možnost pro větší soukromí mít svou vlastní vilu na pláži.

Four Seasons Dubai
Four Seasons Dubai

The Ritz-Carlton Dubai

The Ritz-Carlton Dubai je luxusní hotel na skvělém místě v Dubaji, nabízí 6 venkovních bazénů a vynikající restaurace a bary. Je zde špičkové wellness centrum a bohaté aktivity pro děti, díky kterým rodiče mohou na chvíli relaxovat. Pokud preferujete pláže, jídlo a relax, tento hotel si zamilujete!

The RItz-Carlton Dubai
The RItz-Carlton Dubai

Palazzo Versace Dubai

Tento boutique hotel bel postaient ve style 16 století Italského paláce. 3 bazény, soukromá pláž a krásné zahrady. Každý kus nábytku byl navržen a vyroben módním domem House of Versace. Vybírat můžete z hotelových pokojů, apartmá a rezidencí. Dopřát si můžete skvělou masáž a nejrůznější procedury.

Palazzo Versace Dubai
Palazzo Versace Dubai
Líbil se vám článek?

2 komentáře

  1. Pingback: Pěkné hotely v Dubaji za dobrou cenu - Dubaj informace

  2. Pingback: 3 zajímavé stavby blízké budouvnosti v Dubaji - Dubaj informace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *