Jak dlouho se letí do Dubaje?

Dubaj je velmi dobře dostupná díky přímým letům. Lety na trase Praha – Dubaj jsou denně. Můžete letět jak se společností Travel Service/Smartwings, FlyDubai tak i se společností Emirates.

Jak dlouho se letí do Dubaje? Z Prahy je délka letu do Dubaje 5 hodin a 50 minut. Některé společnosti mají let o pár minut delší, 6 hodin a 10 minut atd.

Jak dlouho se letí z Dubaje do Prahy? Překvapivě je třeba přidat přibližně hodinu času! Tedy kolem 6 hodin a 50 minut. Důvodem je jiné proudění vzduchu.

Věřte, že je to poměrně krátká doba. Najíte se, chvilku se občerstvíte a jste v Dubaji. Pokud letíte se společností Emirates, čas vám ještě rychleji uteče. Ať už to jsou nápoje a drinky, nebo interaktivní obrazovky. Komfort, který vám zpříjemní let.

Délka letu do Dubaje?

Délka letu z Prahy do Dubaje je přibližně 4500 kilometrů. Vždy záleží na trase letadla. Občas letadlo může letět jiným koridorem apod. Tedy počítejte 4500 – 5000 kilometrů.

Létá se nejčastěji přes Maďarsko, Rumunsko, Turecko, Írán a jste nad Perským zálivem, tedy u Dubaje 🙂 Trasy mohou být i přes Sýrii nebo Irák, ale v minulých letech se tyto koridory dost omezily.

Jen pro zajímavost, kdyby bylo bezpečné cestovat autem, do Dubaje by jste mohli i takto cestovat. Přibližně 6 tisíc kilometrů a cesta kolem 60 hodin za optimálních podmínek 🙂

Pokud aktuálně řešíte cestu do Dubaje, můžete se podívat na to co si přivézt z Dubaje.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *